Susurluk Masaj Erna

Susurluk masaj Uygulama türlerinden birisi olan spor masaj teknikleri, uygulama isminden de anlaşılacağı için çeşitli sportif aktivitelerinde bulunan kişilere yapılan tekniklerdir. Spor uygulamalarının amaçları arasında, derin dokuları uyararak, kas gerilimini ve krampların önlemek, sporcunun oyun için motivesini artırmaktır. İşlem aşamaları, sportif aktivite öncesi, müsabaka anında ve sportif aktivite sonrasında olmak üzere çeşitli aşamalarda yapılmaktadır.

Aktivite öncesinde yapıldığında, sporcunun oyuna daha iyi bir başlangıç yapmasını sağlamak, motivesini artırarak oyunda etkili olmasına yardımcı olunmaktadır.

Susurluk mutlu son hamam

Spor masaj uygulamaları, aktivite esnasında yapılan aşamasında, yaşanılan çarpışma durumlarında yaşanan sakatlanmaların giderilebilmesi için, kısa süreli dinlenme ve toparlanma sağlanması amaçlanmaktadır. Kaslarda oluşabilecek krampların önlenmesi ile sakatlanma risklerini azaltmaktadır.

Spor masaj uygulamaları yapıldığında sporcuların psikolojisini olumlu yönde etkilemektedir. Aktivite öncesi ve sonrasında yapılan tüm uygulamalarda, sinirlerde ve kaslarda bulunan acıyı hafifletme amaçlanır.

Susurluk hamam sauna

Aktivite sonrasında ise yorulan kasların hızlı bir şekilde dinlenmesi sağlanarak, kas spazmları önlenmeye çalışılır, sporcuların verimli olabilmesi ve sonraki karşılaşmalar için daha verimli bir şekilde hazırlanmasını en iyi şekilde sağlamaktadır.