Kepsut Evde Masaj Belma

Günümüzde özellikle bayanların en büyük sorunlarında birisi olan selülitler ile mücadele büyük zaman almaktadır. Her bayan selülitlerden en kısa yollarla kurtulmak, daha düzgün bir görünüme kavuşmak isterler. Selülit bozuk kan dolaşımı sonrasında ortaya çıkan bir görüntü bozukluğudur.

Kepsut mutlu son evde

Geçmişi beş bin yıl öncesine dayanan ve birçok çeşidi bulunan tekniklerden selülit tedavisi için kullanılanı, selülit masaj teknikleridir.

Deri altı kan dolaşımının bozulması sonucu kan damarlarının çapında genişleme meydana gelir.

Kepsut evde mutlu son

Bu hareketsizlik ya da düzensiz beslenme sonucu ortaya çıkan bir durumdur. Selülitlerin tedavi edilebilmesi için her seansı 30 dakika süren selülit masaj uygulamaları elle yapılmakta ve özel yağlar kullanılarak, selülit bölgeleri sıvazlama hareketleri ile yapılma başlamaktadır. Selülit uygulamasında tüm hareketler fazla baskı uygulanmadan yapılmaktadır. Kepsut evde masaj .

Bu masaj uygulamasında, kan dolaşımının düzene girmesini sağlamak, çapı genişleyen kan damarlarının tekrar daralarak sağlıklı konumuna gelmesini ve bacaklarda kan dolaşımının hızlı yapılmasını amaçlamaktadır. Kan dolaşımının düzene girmesi ile hücrelere daha fazla oksijen ve besin taşınarak, sağlıklı hücrelerin oluşması, toksinlerin vücuttan atılması sağlanır.