Karesi Masaj Erem

Karesi masaj İnsanlar hayatları boyunca birbirinden farklı sağlık sorunları ile karşı karşıya kalırlar. Ancak bu sorunları çözmek için akıllarına ilk olarak hekimler gelir. Oysa bu düşünce tamamen olmasa da kısmen yanlıştır. Zira bazı sağlık sorunları için bazı doğal yöntemler de son derece etkili olacaktır.

Karesi mutlu son hamam

İşte bunların başında da ilk olarak masaj gelir.

Bu tedavi metodu binlerce yıldır uygulanmaktadır. Esasında ritmik el hareketlerine dayalı bir tedavi metodudur. Bu ritmik el hareketleri de sıvazlama, yoğurma benzeri hareketlerden meydana gelmektedir.

Karesi hamam sauna

Öte yandan masaj uygulamasını desteklemek ve etki süresini artırmak adına birtakım ek uygulamalar da yapılmaktadır. İşte bu uygulamaların başında da sıcak havlular ve sıcak volkanik kayaçlar gelmektedir. Karesi masaj . Bu tipte volkanik kayaçlar ile yapılan uygulamaya “spa” tekniği adı verilmektedir.

Ancak elbette bu kayaçların sıcaklığı insan bedenini tahammül edebileceği ölçüdedir. Buna ek olarak masaj seanslarını uygulayan kimselerin de her daim alanlarında uzman ve deneyimli olması lazımdır. Zira pek çok hassas bölgeye temas edilecektir ve bu hassas bölgeler de gereken özen gösterilmediği zaman sakatlıklara yol açabilirler.