Havran Masaj Emi̇ne

Havran masaj Asya’da insanların pasif yoga olarak adlandırdıkları Klasik Thai olarak bilinen masaj yöntemi aromaların terapi edici etkilerinin de tedavi sürecine dahil edilmesiyle karşımıza çıkan bir tedavi yöntemidir. Doğal bitkilerin terapi edici etkileri ve bu yöntemin tedavi edici özellikleri birleştiğinde bedensel ve zihinsel olarak zihne canlılık, rahatlama, esneme ve enerji sağlaması beklenmektedir.

Asya’nın ünlü tedavi yöntemi olan bu masaj vücudun ve zihnin sağlık durumunu en yüksek seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Bu yöntem vücudun bütünün enerji sistemi üzerinde çalışmaktadır.

Havran mutlu son hamam

Enerjinin etkili bir şekilde çıktığı bölgelere yapılan baskılar ve yogada yapılan germe hareketleri ile vücutta yaşanan enerji tıkanıklığı sorunu yaşayan kişilerin bu sorunlarından kurtulmaları beklenmektedir. Böylece kasalarda eklemlerde rahatlama, kan dolaşımının hızlanması beklenmektedir.

Bu etkili masaj yöntemi geçmiş medeniyetlerde bile uygulanmıştır. Bu yöntem uygulanırken kullanılan bitkisel kökenli yağlar insanların sakinleşmesini, ağrılarının sona ermesini, hücrelerin yenilenmesini, kaslarda yaşanan gerilme problemlerini iyileşmesini, uyku kalitesinin artması, vücuttaki zararlı mikroorganizmaların atılması gibi pek çok sorunun da çözülmesine katkıda bulunmaktadır.

Havran hamam sauna