Gönen Mutlu Son Masaj Zi̇nnur

Gönen mutlu son masaj İnsan sağlığı üzerindemasaj, çok faydalı etkileri bulunur. İlk önce kan dolaşımını düzenler, sindirim sistemine yardımcı olur, kasları gevşetir ve lenf sisteminin harekete geçmesini sağlar. Aynı zamanda zehirli toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar. İlgi ve şefkat ile yapıldığında günümüzde bulunan ilaçların etkisi ile kıyaslanamayacak kadar olağan üstü iyileşme gösterir.

Aktif bir meditasyon etkisi gibidir masaj yaptırmak. Gönen mutlu son masaj . Sağlıklı kalmanın en kolay yollarından biridir. Bazen ağrıyan bir omzu ovmak, endişeden kafası karışmış bir kişinin alnını ovması doğuştan var olan bir iyileştirici etkisi bulunur. Baş ağrısı, uykusuzluk, ağrı, sızı ve stres tek bir basit araçla dindirilebilir. O da ellerimizle hafif olarak yapılan ovalama hareketleridir.

Dokunuşlar insan vücudu için o kadar önemlidir ki canı sıkkın olduğu zaman mutlaka masaj hareketlerini insan kendi kendine yapmaya başlar. Tüm gözlemlerin ortaya koyduğu gibi anne- baba ve çocukların birbirine çok rahat dokunabildikleri ailelerde büyüyebilen çocukların, dokunuşların kısıtlı olduğu çocuklara nazaran bazı hastalıklara daha dayanıklı olduğu görülmektedir. Özellikle daha rahat uyurlar, arkadaş canlısıdırlar ve çoğunlukla hep mutludurlar.