Burhaniye Mutlu Son Gülten

Burhaniye mutlu son Ovum hizmetleri içerisinde müşteriler tarafından en yoğun bir şekilde kullanılan terapi türü sıcak taş masaj tekniğidir. Müşterilerin bu tekniği yoğun bir şekilde tercih etmesinin temel nedenleri arasında bedende bulunmakta olan keskin kas ağrısı ve gerginliğini azaltmak için oldukça etkili bir yöntem olması ve uygulama esnasında kullanılan ısı ve sıcaklık nedeni ile müşterilerde oluşturduğu rahatlama hissi yer almaktadır.

Burhaniye mutlu son masaj

Bu terapi tekniğinin uygulanma sürecini ele almak gerekirse, terapi seansına başlamadan önce elbiselerinizi çıkarmanız gereklidir.

Bu eyleminizin hemen ardından ise ovum masasına uzanarak sizin için ayrılmış olan çarşaf ile üzerinizi örtebilirsiniz. Bu masaj tekniğinde terapist genel olarak stresi azaltmak, kan akışını hızlandırmak, bedende var olan acıyı hafifletmek, gergin kasları gevşemeye teşvik etmek ve vücut bağışıklık sisteminin direncini arttırmak amacı ile çeşitli vuruşlardan yararlanır.

Burhaniye masaj salonları

Sıcak taş masaj uygulaması esnasında aynı zamanda isminden de anlaşılacağı üzere sıcak taşlar kullanılmakta olup, bu ısıtılmış taşlar gerekli etkileri ortaya çıkarmak amacı ile vücudun sorunlu bölgelerini büyük bir titizlik ile yerleştirilir.