Balıkesir Erotik Masaj Di̇dem

Balıkesir erotik masaj Teknolojinin artmasıyla artık masa başında hep aynı pozisyonda saatlerce mesai yapan bireylerin vücudunda ciddi yorgunluklar olmaktadır.

Hal böyle olunca kas kasılmaları ve ağrıları da artmaktadır. İşte bu noktada sağlıklı, herhangi bir tedavi programına alınmayan bireylere gevşeme, rahatlatma ve zindeleştirme amacıyla yapılan dinlendirici masaj günümüz stresli hayatın kurtuluşuna bir alternatiftir.

Klasik yöntemde bütün el manipülasyon tekniklerini bölgesel uygulayabileceğiniz gibi, vücudun bütününe de rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Balıkesir fantezili masaj

Uygulanan kişiye ve bölgeye göre masaj ritmi ve süresi değişiklik göstermelidir. Bu süre, bölgesel uygulamalarda bölgenin genişliğine bağlı olarak beş ile yirmi dakika olmalıdır. Tüm vücutta ise 45 ile 60 dakika ile sınırlandırılmalıdır.

Dinlendirici masaj farklı yöntem ve tekniklerle uygulanabilmektedir.

Balıkesir ateşli masaj

Klasik yöntem olarak bilinen efloraj-sıvazlama, friksiyon- dairesel hareketler, petrisaj-yoğurma, presyon-baskılama, perküsyon-vurma ve vibrasyon-titreme şeklinde elle de uygulanmaktadır.

Dinlendirici masaj için ortam sıcaklığı çok soğuk yada sıcak olmamalıdır. Balıkesir erotik masaj . Sert bir zemin üzerinde uygulanmalıdır. Nazik hareketler ile başlanmalı ve yavaş yavaş hareketler hızlandırılmalıdır. Uygulama süresince hep avuç içi kullanılmalıdır. Hiçbir durumda omurga üzerine uygulama yapılmaz.