Ayvalık Mutlu Son Masaj Zümra

Ayvalık mutlu son masaj İnsanın yorgunluğunun giderilmesi, gerginliklerin yok edilmesi, iyi bir güne başlamak gibi birçok olumlu psikolojik yapıyı etkileyeceği açık olarak kanıtlanmıştır. Sağlık yöntemi olarak ele alındığı zaman masaj, insancıl ve sağlık açısından oldukça iyi gelen bir yöntemdir.

Öncelikle masaj sırasında kan dolaşımı artar, bu durum birçok rahatsızlığın kendiliğinden iyileşmesini sağlar. Artan kan dolaşımı ile birçok organ ve dokulara taşınan kan miktarı artar ve taşınan oksijende artış gösterir. Bilindiği gibi oksijen tüm organlarımız ve dokularımız için en ihtiyaç duyulan bir besin kaynağıdır. Ayvalık mutlu son masaj . Dokular ve organlara taşınan oksijen ile o bölgelerde oluşan reaksiyonların, vücut için zararlı olan asidik maddelerin daha az üretilmesini sağlamaktadır.

Diğer bir masaj etkisi ise uygulama sırasında bilinçli masörlerin yapmış olduğu hareketler ile vücudun bazı bölgelerine yaptığı bası ile vücutta bazı hormonların salınmasını sağlamaktır. Akupuntur tedavi yöntemlerine benzer etki yapan bu hormonlar sayesinde hedef organlarda düzenleyici ve iyileştirici etki göstererek meydana gelmiş hastalıkların iyileşmesine ve düzenleyici etki etmesine yardımcı olmaktadır.